השכרת רכב לאירועים

לכל אירוע מיוחד שאליו אתם רוצים לעשות כניסה מרשימה, אתם יכולים לוותר על הרכב הפרטי הישן שלכם ולשכור רכב מפואר. השכרת רכב מתאימה לאירועים רבים ושונים, ביניהם חגיגות ה sweet 16, חתונה, השקות ועוד.

כאשר מפיקים אירוע מיוחד, שככל הנראה לא יקרה שוב, מובן מדוע יש רצון לעשות כניסה מרשימה. אחת הדרכים לעשות את זה היא הגעה ברכב יוקרה מפואר, כמו לימוזינה, מכונית של לקסוס, מרצדס וכדומה. היות ורכבים אלו הם יקרים מאוד לרכישה ואחזקה, יש אופציה להזמין השכרת רכב לאירועים שמפיקים וכך להשיג את הכניסה המרשימה בעלות יחסית נמוכה.

היצע הרכבים להשכרה

לאירועים שאתם מפיקים תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של רכבים שאתם יכולים לשכור לכבוד האירוע, שבסופו תחזירו את הרכב לחברה.

בין השמות הבולטים בתחום השכרת רכב לאירועים ראוי לציין את BMW, לקסוס, אאודי, מרצדס, יגואר ולינקולן. יש עוד מבחר מותגים וכמובן שיש אופציה להשכיר לימוזינות באורכים שונים. כמו כן, ניתן לשכור רכבי אספנות כמו אקסאליבור SS ו קאדילק Fleetwood.

כל הרכבים האלו ואחרים מציעים לכם איכות ונוחות ללא פשרות. יחד עם זאת, יש רכבים מאובזרים יותר מאחרים, כדוגמת הלימוזינות שלרוב מגיעות עם מרחב גדול יותר ואפשרות למחיצת הפרדה בין אזור הנהג לאזור הנוסעים מאחורה ליצירת פרטיות- דבר שאין ברכבים אחרים.

בחירת הרכב הנכון

כדי לעשות את הכניסה המרשימה וכדי ליהנות מתחושת פינוק עילאית, עליכם לבחור בקפידה את הרכב שמתאים לכם, ואת זה אתם יכולים לעשות לפי כמה קריטריונים:

  • סטייל ועיצוב- איזה מן עיצוב וסגנון יש לאירוע שאתם מפיקים? האם העיצוב של האירוע תוכנן כך שיהיה בו ניחוח של נוסטלגיה? אם כן, רכב אספנות הוא הבחירה הנכונה. לעומת זאת, לאירוע בעיצוב מודרני כדאי לבחור רכב חדיש בעיצוב מודרני.
  • מרחב בתא הנוסעים- האם חשוב לכם שיהיה מרחב גדול בתא הנוסעים או שאולי אתם יכולים להסתפק ברכב בעל ממדים קטנים? נניח ומדובר בחתונה, והכלה בוחרת ללבוש שמלת "קצפת"; במקרה הזה, ראוי שתא הנוסעים יהיה רחב ממדים.
  • עלויות- כמובן שהעלויות של השכרת הרכב הן בעלות השפעה גדולה במיוחד על הבחירה. העלויות עבור ההשכרה משתנות בעיקר לפי סוג הרכב שאתם בוחרים, אבל יש עוד גורמים שמשפיעים עליהם, ביניהם האם אתם רוצים להשכיר את הרכב עם נהג מטעם החברה או שיש חברים שמוכנים להיות הנהגים שלכם?

לסיכום, אומנם ייעודו העיקרי של הרכב הוא להביא אתכם אל האירוע וחזרה הביתה בסופו, אבל אין סיבה שאתם בתור המארחים של האירוע לא תוכלו להגיע בסטייל ולעשות כניסה מרשימה. בסופו של דבר מדובר בכמה שעות שכנראה לא יחזרו על עצמן לעולם, ולכן זה שווה את ההשקעה הכספית.

 / סגור לתגובות  / in כללי