חתונות הפכו להפקה יוקרתית ביותר שמתחילה הרבה לפני האירוע עצמו והטקס שבו, אלא כבר בתחילת היום בסלום הכלות ולאחר מכן בצילומי הוידאו והתמונות לאלבום התמונות האישי. ההתנהלות ממקום למקום ועד לפתח האולם נעשית כיום ברכב יוקרתי שמותאם לאירוע החשוב בחיי הזוג החוגג.

חתונות הנערכות בשנים האחרונות הן ללא ספק הפקות יוקרה לכל דבר והרבה מעבר למסיבת חתונה עם המשפחה באולם האירועים שניבחר לצורך האירוע החגיגי.

ההכנות לכל חתונה כוללים פעילות רבה המבוצעת עוד לפני האירוע עצמו, אם מדובר בבחירת ביגוד הולם לאירוע ומדידות חוזרות ונישנות (בעיקר של הכלה), בחירה של שיר כניסה לחופה ושיר לריקוד הראשון וכמובן הקלטה של ברכת כלה וחתן.

לכל אלו מצטרפים גם הצילומים המקדימים לחתונה, אלו הנערכים בשניים שלושה אתרים פוטוגניים ומיוחדים שניבחרו על ידי החתן והכלה יחד עם צוות הצילום של האירוע ויוצגו לאורחי האירוע במהלך המסיבה עצמה וכמובן באלבומים שיבואו לאחר מכן.

אחד הגורמים שניכנסו לרשימת החובה של כל חתונה, ובעיקר בשל הצילומים, הוא זה של השכרת רכב לחתונה שיהיה יוקרתי ופוטוגני לצילומים ויאפשר לחתן ולכלה עוד אופציה לצילומים שישדרו כמה האירוע שלהם יוקרתי ונוצץ.

השכרת רכבי יוקרה שכאלו, המיועדים עבור חתן וכלה היא כיום מעשה חובה, ואם בעבר היה מדובר בשכירת שירותי לימוזינה סטנדרטית אז כיום כאשר מזמינים השכרת רכב לחתונה מדובר כמעט בכל רכב העולם ביד הדימיון: ג'יפ יוקרתי של מרצדס, לקסוס או BMW, מכוניות מיוחדות דוגמת האמר גדול, מכונית ספורטיבית של פורשה או פרארי, מכוניות עתיקות של אספנות בסגנון שנות ה 60 או נ 70 המוקדמות ועוד.

חשוב להחליט מראש אם מדובר ברכב שאמור לשמש גם להסעה ממקום למקום עם כל הצוות ולשמש כחלק מכניס הלגן אירועים פתוח שמאפשר זאת לזוג או אך ורק לשם הצילומים עצמם ולאלבום התמונות שלהם מהחתונה.

כאשר מדובר בהשכרת רכבי יוקרה לשם צילומים בלבד, אפשר למעשה לבחור בכל אחת מהאפשרויות, אך כאשר מדובר בכניסה רישמית לשטח האירוע ולעיני כל האורחים, נהוג לוותר על הגיפים ולהיכנס עם רכב אספנות מיוחד או רכב ספורטיבי בו ישובים החתן והכלה בלבד.

החלטה נוספת היא האם לשכור את הרכב עם נהג או ללא נהג. נהג פרטי שמלווה את הזוג לאורך כל היום מוריד מהם את הצורך בחברים שילוו אותם לאורך כל היום וינהגו עבורם או שהחתן עצמו יהיה הנהג ביום השמח בחייו. עם זאת, רבים מעדיפים לשמור על פרטיות ולא לצרף נהג חיצוני ליום הצילומים, שכן גם כך מדובר בצוות הצילום כולו ולעתים בחברים במצטרפים לחלק מאותו היום כמלווים או מצולמים ברקע.

ועם כל זאת, לא משנה בסופו של יום איזה רכב יוקרה לחתונה ייבחר לאירוע, חשוב שהוא יהיה חלק ממכלול האטרקציות העוטפות את האירוע שלכם ואשר לב ליבו של האירוע הוא החתונה עצמה והיום השמח בחייהם של בני הזוג הנישאים.